poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Martynka - sympatyczna dziewczynka

Książki kochamy, książki czytamy, o książki dbamy.... spóźnieni, chcemy dołączyć do do wspólnej ,,Przygody z książką 2".

PrintTradycją w naszym domu jest wieczorne czytanie…W tej chwili jesteśmy na etapie czytania serii książek o Martynce, sympatycznej dziewczynce, której towarzyszą liczne zabawne przygody.
DSC07102
Martynka uczy jak opiekować się zwierzętami, młodszym rodzeństwem…,  pomaga w domu, sprząta, gotuje, urządza przyjęcia, świętuje,  …., uczy tolerancji wobec rówieśników, osób starszych, dzieci innej rasy…, podróżuje, fantazjuje ma bogatą wyobraźnię… DSC07104 DSC07105DSC07104DSC07105
Uwagę Oliwii przyciągają barwne ilustracje i z humorem opowiadane historie.
Polecam książki z tej serii wszystkim dziewczynkom, ale chłopcy też znajdą coś dla siebie :-)
Książka, która nie nudzi rozwinie pasję czytania!

7 komentarzy:

 1. Moja córeczka też bardzo lubi Martynkę, szczególnie tę o malutkich kotkach:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to dziewczynki mają ze sobą coś wspólnego ;-) Teraz imponuje jej bohaterstwo Pufka, pieska Martynki, który ,,uratował jej życie", kiedy spadła z roweru. To opowiadanie czytałam jej 5 razy , nie mogła uwierzyć w niezwykłość tego psa.

   Usuń
 2. Moja Córcia niedawno miała fazę właśnie na Martynkę. 3 częsci mamy w domu, resztę wypożyczałyśmy z biblioteki. Teraz woli przygody Basi ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja Córcia niedawno miała fazę właśnie na Martynkę. 3 częsci mamy w domu, resztę wypożyczałyśmy z biblioteki. Teraz woli przygody Basi ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O przygodach Basi nie słyszałam... musimy zapoznać się koniecznie :-)

   Usuń
 4. Ciekawe czy moja córa ją polubi jak będzie troszkę starsza:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, ze przyjdzie czas na Martynkę...

  OdpowiedzUsuń